«۶ عنوان برتر» حاصل تلاش قزوینی ها در جشنواره بین المللی قصه‌گویی

0 Comments

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین گفت: شرکت کنندگان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه‌گویی شش عنوان ارزشمند کسب کردند.

«۶ عنوان برتر» حاصل تلاش قزوینی ها در جشنواره بین المللی قصه‌گویی

سید علی اکبر موسوی در گفت و گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: چهار عضو و دو مربی از کانون استان قزوین در بیست و چهارمین جشنواره قصه‌گویی کانون خوش درخشیدند. وی افزود: بر این اساس فاطمه محمدی از مرکز شماره یک با مربی‌گری آزاده آقامیربها رتبه اول بخش قصه‌گویی ملی نوجوان را با قصه «قوقولی» کسب کرد. مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین تصریح کرد: زهرا برجی مربی مسئول مرکز فرهنگی و هنری الوند در بخش رساله و پایان نامه رتبه دوم را برای مقاله «مقایسه هوش هیجانی، خلاقیت و تحمل ابهام اعضا قصه‌گو و اعضای عادی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین» را به دست آورده است.

موسوی اضافه کرد: در بخش پادکست طناز همت و نوشین نیکراه دو عضو دیگر همین مرکز با مربی‌گری آزاده آقامیربها برگزیده شدند. وی گفت: همچنین آیریانا طاهرخانی عضو مرکز فرهنگی و هنری مجتمع با مربی گری مینا عابدی و زهرا یکه‌فلاح مربی مسئول مرکز شماره یک آبیک در بخش قصه‌‍‌گویی 90 ثانیه‌ای به عنوان برگزیده معرفی شدند. مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین خاطرنشان کرد: در این جشنواره لیلا ابراهیمی مربی مرکز فرهنگی و هنری شریفیه هم در بخش برگزیده ‌های سال‌های پیش که جشنواره که غیر رقابتی بوده با اثر «هزار بوسه»قصه گویی کرد. گفتنی است بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی «قصه‌گوییِ» کانون پرورش فکری و کودکان و نوجوانان از ۲۵ تا ۲۹ دی ماه در شهر یزد برگزار شد. پایان پیام/

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها