پیگیری راه اندازی مجتمع قضایی در شهر صدرا جهت خدمت‌رسانی بهتر

0 Comments

رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: با جدیت پیگیر راه اندازی مجتمع قضایی ویژه در شهر صدرا هستیم، امیدواریم این مجتمع قضایی که از مصوبات سفر رییس وقت قوه قضاییه است افتتاح و خدمت رسانی به مردم را آغاز کند.

پیگیری راه اندازی مجتمع قضایی در شهر صدرا  جهت خدمت‌رسانی بهتر

به گزارش و دلم می گوید… از شیراز، در راستای اجرای برنامه های عملیاتی دادگستری استان فارس در حوزه تکریم ارباب رجوع رئیس کل دادگستری و دادستان مرکز استان به همراه جمعی از قضات با حضور در مصلی نماز جمعه شهر صدرا ، مشکلات حقوقی و قضایی مردم را بررسی کردند و به درخواست های قضایی ۳۷ نفر از مراجعان پاسخ دادند.

رئیس کل دادگستری استان فارس طی سخنانی در بین الصلاتین و در جمع مردم و مسئولان شهر صدرا گفت: با جدیت پیگیر راه اندازی مجتمع قضایی ویژه در شهر صدرا هستیم.

وی اظهار امیدواری کرد این مجتمع قضایی که از جمله مصوبات سفر رییس وقت قوه قضاییه است پیش از سفر رییس قوه قضاییه افتتاح و خدمت رسانی به مردم را آغاز کند.

حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی حضور‌ در‌ جمع اقشار مختلف‌ مردم پیگیری موضوع رفع مشکلات فاضلاب صدرا را نیز از‌ جمله اقدمات دادگستری فارس در حوزه پیگیری حقوق عامه خواند و تصریح کرد: دادگستری استان در راه اندازی تصفیه خانه شهر صدرا به لحاظ مسئولیت در حوزه حقوق عامه نقش فعالانه ای را ایفا کرد و این امر‌ تا رفع قطعی مشکل فاضلاب در صدرا پیگیری خواهد شد.

رییس شورای قضایی استان در ادامه حضور در جمع مردم را از جمله برنامه های مستمر دادگستری فارس خواند و تصریح کرد: مسئولان قضایی استان طبق برنامه زمان بندی شده در برنامه عملیاتی موضوع حضور بی واسطه در جمع مردم در سراسر استان را در دستور کار قرار داده اند.

این مقام ارشد قضایی استان استفاده زندانیان و‌ محکومین از تسهیلات قضایی ، تقاضای استفاده از پابند های الکترونیکی ، طرح پرونده در کمیسیون عفو‌ و بخشودگی استان و همچنین اعتراض به آرا‌‌‌‌ قطعی محاکم را از جمله درخواست های واصل شده در دیدار امروز با مراجعان و نمازگزاران در شهر صدرا خواند و بیان داشت: عمده درخواست های مطرح شده با صدور دستور لازم رسیدگی شد و تعدادی از درخواست های نیز به لحاظ نیاز به اخذ گزارش قضایی از پرونده ها جهت رسیدگی سریع به معا‌ونین مربوطه ارجاع شد.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان فارس دیدار مردمی و تسهیل در خدمت رسانی به مردم و ایجاد نظام اداری کارآمد را یکی از مهم ترین نتایج استقرار میز خدمت در مناطق مختلف خواند و گفت: فرآیند ارائه خدمت و نحوه پاسخ گویی و برخورد با ارباب رجوع باید به گونه‌ای باشد که در نهایت رضایتمندی کامل مراجعین را به دنبال داشته باشد.

در ادامه رئیس کل دادگستری استان، دادستان مرکز استان و جمعی از مسئولان قضایی استان در صفوف یکپارچه ، نماز جمعه امروز را در کنار مردم شهر صدرا اقامه کردند.

پایان پیام/خ

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها