مدیرعامل آب منطقه‌ای: مسئولان چهارمحال و بختیاری هیچ مذاکره‌ای در خصوص «بهشت آباد» نداشته‌اند

0 Comments

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه بهشت آباد، در دستور کار وزارت نیرو نیست، گفت: متولیان استان هیچ نشست و مذاکره‌ای در این خصوص نداشته‌اند.

مدیرعامل آب منطقه‌ای: مسئولان چهارمحال و بختیاری هیچ مذاکره‌ای در خصوص «بهشت آباد» نداشته‌اند

به گزارش و دلم می گوید… از شهرکرد، به نقل از روابط‌عمومی شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان با اشاره به اینکه  بهشت آباد، در دستور کار وزارت نیرو نیست، گفت: متولیان استان هیچ نشست و مذاکره‌ای در این خصوص نداشته‌اند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری ادامه داد: وزارت نیرو متولی تأمین و انتقال آب در کشور است و پس از انجام مطالعات لازم و اخذ مجوزات قانونی نسبت به آغاز عملیات اجرایی طرح‌های توسعه منابع آب تصمیم‌گیری می‌کند.

وی افزود: از جمله مهمترین مجوزهای ضروری برای اجرای طرح‌های انتقال آب مجوز زیست‌محیطی است که توسط سازمان حفاظت محیط زیست صادر می‌شود.

کریمی اضافه کرد: در خصوص طرح بهشت‌آباد باید گفته شود که در حال حاضر و پس از گذشت قریب به  یک دهه از شروع بررسی‌ها در سازمان محیط زیست تاکنون مجوز زیست‌محیطی برای این طرح صادر نشده است.

وی توضیح داد: از این رو عملیات اجرایی طرح تونل انتقال آب بهشت‌آباد به دلیل الزام قانونی کارفرما جهت شروع عملیات اجرایی به اخذ مجوزات لازم متوقف است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: از دیرباز موضوع انتقال آب بهشت‌آباد توسط عده‌ای مطرح و مورد بهره‌برداری سوء  قرارگرفته است و خاطر مردم استان  را آزرده کرده و هرگز نیز محقق نشده است.

وی تاکید کرد: برای موضوع طرح بهشت‌آباد هیچ  نشست یا توافقی توسط متولیان استان صورت نگرفته است و این موضوع تکذیب می‌شود.

پایان پیام/68024

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها