فیلم| تحقق وعده‌ای در کمتر از ۴۸ ساعت در «صحنه»

0 Comments

پیرو دستور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه جهت رفع مشکل تنش آبی شهرستان صحنه پس از گذشت کمتر از 48ساعت چاه شماره 4 آب شرب وارد مدار بهره‌برداری این شهر شد.

فیلم| تحقق وعده‌ای در کمتر از ۴۸ ساعت در «صحنه»

به گزارش و دلم می گوید… از کرمانشاه، طی نشستی اضطراری که به منظور بررسی و رفع مشکل تنش آبی شهر صحنه با حضورمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب و فرماندار شهرستان صحنه در مورخه ۱۷ تیرماه در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد، تصمیمات مهمی  از جمله حفر و تجهیز یک حلقه چاه، به مدار آوردن خط انتقال آب در دست تکمیل، استقرار تیم نشت‌یابی استان در شهر صحنه به منظور انجام نشت‌یابی طی ۴۸ ساعت و استقرار تیم پایش شبکه توزیع آب استان در این شهر اتخاذ شد. از همان روز تجهیز و بهره‌برداری از آب چاه شماره ۴ واقع در ضلع جنوبی شهر صحنه شروع شد.

  لوله‌گذاری ۱۵۰ فولادی و تجهیز چاه کمیته امداد جهت وارد مدار بهره‌برداری کردن و رفع تنش آبی روزهای اخیر ناشی از افزایش دمای هوا و افزایش بی‌سابقه مصرف آب با تلاش پرسنل زحمتکش آبفای صحنه انجام شد. براساس این گزارش، با تلاش بی‌وقفه و پیگیری‌های آب و فاضلاب شهرستان صحنه نهایتا در کمتر از ۴۸ ساعت چاه شماره ۴ این شهر در مدار بهره برداری قرار گرفت.  

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها