شکار پنجمین کوادکوپتر رژیم صهیونیستی در آسمان جِنین+ فیلم

0 Comments

مقاومت فلسطین از شکار پنجمین کوادکوپتر رژیم صهیونیستی در آسمان شهر جِنین در کرانه باختری خبر داد.

شکار پنجمین کوادکوپتر رژیم صهیونیستی در آسمان جِنین+ فیلم

به گزارش گروه بین‌الملل و دلم می گوید…، کتیبة جِنین (گردان جِنین) زیر مجموعه سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد که یک کوادکوپتر دیگر رژیم صهیونیستی را بر فراز جِنین ساقط کردند.

تجاوز گسترده و همه‌جانبه رژیم صهیونیستی به شهر جنین از بامداد روز دوشنبه (۳ جولای) آغاز شده و همچنان ادامه دارد. تجاوزی که علاوه بر ویرانگری بی‌سابقه در جنین و اسارت ۱۲۰ فلسطینی، موجب شهادت ۱۱ نفر و جراحت ۱۰۰ تن دیگر شده که حال ۲۰ نفر از آن‌ها وخیم گزارش شده است.

به دنبال تجاوز رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین، بعدازظهر امروز سه‌شنبه یک عملیات استشهادی در تل‌آویو انجام شد. منابع صهیونیستی، بعدازظهر امروز، از وقوع یک عملیات زیرگیری با خودرو در تل‌آویو خبر دادند و اشاره کردند که در این عملیات ۱۰ نفر مجروح شده‌اند که حال ۳ نفر از آن‌ها وخیم است.

بنابر گزارش وبگاه «فلسطین الیوم»، سرایا القدس اعلام کرد که این پنجمین کوادکوپتر رژیم صهیونیستی است که از زمان آغاز تجاوز این رژیم به جِنین، سرنگون می‌شود.

کتیبة جِنین همچنین اعلام کرد که مبارزان آن تلاش نظامیان صهیونیست برای نفوذ به داخل اردوگاه جِنین را ناکام گذاشته و راه نفوذ آن‌ها را از چند محور سد کرده‌اند.  

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها