شاگردان قلعه‌نویی در حضور خانواده‌های ایرانی گلزنی به قرقیزستان را تمرین کردند

0 Comments

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از بازی با قرقیزستان برگزار شد.

شاگردان قلعه‌نویی در حضور خانواده‌های ایرانی گلزنی به قرقیزستان را تمرین کردند

به گزارش خبرنگار ورزشی و دلم می گوید…، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از بازی با قرقیزستان از ساعت ۲۰ به وقت محلی برگزار شد. * این تیم در ورزشگاه اصلی محل برگزاری مسابقات یعنی دولن اومورزاکوف و به مدت ۹۰ دقیقه پیگیری شد‌. * امیر قلعه‌نویی پیش از شروع تمرین جلسه‌ای سرپایی را با حمید مطهری، سعید الهویی و رحمان رضایی در وسط زمین برگزار کرد. * دینکا آلین نیز نکات مدنظر خود را به ۳ دروازه‌بان تیم ملی انتقال داد که پیام نیازمند بار دیگر صحبت‌های این مربی رومانیایی را برای بیرانوند و پورحمیدی ترجمه کرد. دینکا در زمان تمرینات اختصاصی با این ۳ دروازه‌بان بارها آن‌ها را به دلیل اجرای درست دستوراتش تحسین کرد. * بخش اول تمرین به انجام کارهای بدنی اختصاص داشت که بازیکنان پس از گرم کردن بدن‌های خود باید با نرم‌دوی از بین میله‌های تعبیه شده درون زمین به صورت زیگزاگ عبور کرده و بخش بعدی این تمرینات نیز به تقسیم شدن در قالب گروه‌های ۴ نفره و انجام چرخش و سپس استارت زدن به جهت‌های مختلف همراه بود.

* در ادامه ملی پوشان در قالب ۲ گروه بازی آقاوسط انجام دادند. * شور و نشاط خاصی در بین ملی‌پوشان در این تمرین دیده می‌شد. * گرم‌کردن بدن‌ها، پاس‌کاری تک‌ضرب، بازی سرعتی، پرس و بازی درون تیمی اصلی‌ترین بخش‌های تمرین امروز را تشکیل می‌دادند. 

* در آخرین بخش تمرین برخی بازیکنان تیم ملی مثل مهدی قائدی، علیرضا جهانبخش، محمد محبی، شهاب زاهدی احسان حاج صفی به تمرین زدن ضربات ایستگاهی و شوت از راه دور و مهدی طارمی و سردار آزمون به تمرین پنالتی زدن مشغول شدند.

* پیش از تمرین امروز عصر، ملی‌پوشان در جلسه کادر فنی تیم ملی شرکت کردند و قلعه‌نویی اهداف و برنامه‌های فنی خود را برای بازیکنان تشریح کرد.

* تعدادی از خانواده‌های ایرانی نیز برای تماشای آخرین تمرین تیم ملی پیش از دیدار برابر قرقیزستان در ورزشگاه حضور داشتند و با تشویق‌های خود، بازیکنان را مورد حمایت قرار دادند. * پس از بازگشت بازیکنان به هتل محل اقامت خود تعدادی از هواداران و علاقه‌مندان ایرانی و قرقیزستانی با حضور در این محل با ملی‌پوشان عکس یادگاری و امضاء روی پیراهن گرفتند.

 

* تیم ملی از ساعت ۱۸:۳۰ فردا دومین و آخرین دیدارش در مرحله گروهی تورنمنت کافا را مقابل قرقیزستان برگزار می‌کند. پایان پیام

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها