سیستم‌های صوتی XTRIM VX | تجربه حضور در یک کنسرت اختصاصی

0 Comments

تجربه شنیداری هنگام رانندگی، امروزه به یکی از ویژگی‌های محبوب مصرف‌کنندگان تبدیل شده است. XTRIM  نیز به عنوان یک برند لوکس با الهام از این نیاز مصرف‌کنندگان، توسعه متعلقات چندرسانه‌ای خودروها را توسعه داده است. خودروی VX  از این برند یکی از سفارشی سازی شده ترین تجهیزات خودرو را در خود جای داده که برای بسیاری از مصرف‌کنندگان هیجان‌انگیز است.

سیستم‌های صوتی XTRIM VX | تجربه حضور در یک کنسرت اختصاصی

XTRIM VX با بهره‌گیری از فناوری‌های پیشرفته صوتی، استانداردهای جدیدی را در این زمینه تعریف کرده است. استفاده از 23 بلندگوی اختصاصی با برند «LION MELODY»، قدرت و وضوح صدا در این خودرو را به اوج می‌رساند. بلندگوهای IFLYTEK سطح پیشرفته این خودرو امکان دریافت صدای واضح و پخش صدای HiFi را داراست. یک آمپلی فایر 1000 واتی نیز با توانایی فوق‌العاده، صدایی رسا و قدرتمند را در سرتاسر کابین خودرو پخش می‌کند.

حالت کنسرت زنده مجازی

امکانات صوتی VX با تاکید بر وضوح، کیفیت و قدرت طراحی شده است؛ این خودرو به لطف استفاده از یک پردازنده دو هسته‌ای DSP، قادر است تجربه شنیداری یکنواخت و فراگیر را ارائه دهد. این فناوری تا جایی توسعه یافته که استفاده از آن تجربه حضور در یک کنسرت زنده را شبیه‌سازی می‌کند. این سیستم، صدا را به گونه‌ای پخش می‌کند که انگار در یک سالن کنسرت زنده در سطح جهانی قرار دارید. با فعال‌سازی حالت کنسرت زنده مجازی، شما می‌توانید خود را در یک اجرای زنده موسیقی تصور کنید. این حالت در هماهنگی با نورهای محیطی خودرو طراحی شده و تجربه‌ای فراگیر و قدرتمند را خلق می‌کند.

بلندگوهای اختصاصی پشت سری راننده

XTRIM VX به دو بلندگوی اختصاصی پشت سر راننده مجهز شده است. این قابلیت مخصوص زمانی که است که سرنشینان خودرو در حال استراحت هستند و تنها راننده قصد استفاده از سیستم‌های صوتی را دارد. بلندگوهای تعبیه شده در پشت سری صندلی‌های جلو، صدای مسیریاب و تماس‌های صوتی را با وضوح بالا منتقل می‌کنند. این ویژگی، بدون هیچ تداخلی با سایر صداهای داخل خودرو، آرامش خاطر را حین رانندگی را به ارمغان می‌آورد. خودروهای VX با ارائه ویژگی‌های صوتی پیشرفته و اختصاصی تجربه‌ای شخصی‌سازی شده و منحصر به فرد را برای راننده و سرنشینان فراهم می‌کند. این سیستم صوتی، نه تنها کیفیت صدا را بهبود می‌بخشد، بلکه تجربه‌ای ارزشمند از یک سفر راحت و هیجان‌انگیز را خلق می‌کند.

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید خرید فالوور اینستاگرام خرید تور آنتالیا دبی روسیه چین دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید خرید فالوور اینستاگرام دانلود اهنگ جدید خرید بک لینک چسب کاشی بتن سرامیک چت روم اپل ایدی خرید اپل ایدی minerals پرتوسازان بدیع قیمت خرید فولاد قیمت خرید فلزیاب گنج یاب خرید گیر آپ گیم بوستر خرید بوستر بازی دانلود اهنگ جدید قیمت خرید فولاد قیمت خرید فلزیاب گنج یاب خرید بوستر بازی قیمت خرید فلزیاب گنج یاب پرتوسازان بدیع قیمت خرید فولاد minerals خرید اپل ایدی خرید گیر آپ گیم بوستر خرید بوستر بازی پرتوسازان بدیع چسب کاشی بتن سرامیک چت روم خرید بک لینک چسب کاشی بتن سرامیک خرید تور آنتالیا دبی روسیه چین دانلود اهنگ جدید خرید فالوور اینستاگرام دانلود اهنگ جدید اتصالات دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید خرید بک لینک دانلود اهنگ جدید

پیوندها

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.