رییس خانه صنعتکاران هرمزگان معرفی شد

0 Comments

با حکم بنی هاشمی رییس خانه صنعتکاران ایران، محمد پاینده به عنوان رییس خانه صنعتکاران هرمزگان منصوب شد.

رییس خانه صنعتکاران هرمزگان معرفی شد

به گزارش و دلم می گوید… از بندرعباس، امروز طی مراسمی با حضور بنی هاشمی رییس خانه صنعتکاران ایران و نیز سید علی خان‌محمدی رئیس قرارگاه گشت ارشاد مسئولین کشور، محمد پاینده به عنوان رییس خانه صنعتکاران هرمزگان معرفی شد.

  در این مراسم که جمعی از فعالان اقتصادی و اجتماعی هرمزگان نیز حضور داشتند، خان محمدی رییس قرارگاه گشت ارشاد مسئولین کشور با بیان این که گره گشایی از مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی و تولید و کمک به آنها برای رشد و تعالی در میدان اقتصادی کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، خاطرنشان کرد: استان هرمزگان از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بی بدیلی در زمینه اقتصادی و گردشگری برخوردار است و تولید در این استان اهمیت ملی دارد.

  خان محمدی همچنین تاکید کرد: حمایت از تولید، حمایت از اشتغال و عزت کشور و سربلندی میهن‌مان است و تسهیلگری در امر تولید باید اولویت تمام مدیران کشورمان باشد. در این مراسم همچنین بنی هاشمی رییس خانه صنعتکاران ایران با اشاره به برخی سختی‌ها در کار تولید و وجود برخی قوانین کهنه و ناسازگار با شرایط کنونی، همفکری و انسجام میان فعالان اقتصادی برای حل این مشکلات را ضروری دانست و گفت: تقویت سازوکارهای تسهیلگر در این زمینه می‌تواند به رشد اقتصادی کشور منجر شود.

  وی همه ظرفیت‌های خانه صنعتکاران ایران را در خدمت تولیدگران هرمزگان دانست و از نگاه مترقی حجت الاسلام والمسلمین اژه‌ای رییس قوه قضاییه به نقطه نظرات و دغدغه‌های فعالان اقتصادی تقدیر و از مدیران دولتی نیز به طور ویژه خواست تا درهای اتاق خود را به روی تولیدکنندگان باز بگذارند و از ایده پردازی برای رشد صنعتی کشور استقبال کنند. در ادامه برنامه چند تن از فعالان اقتصادی استان نیز نقطه نظرات خود را در هر بخش بیان داشتند. پایان پیام/

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها