رئیس کمیته حمل و نقل شورای شهر شیراز خبر داد: آغاز ثبت‌نام نوسازی و تبدیل به احسن ناوگان تاکسیرانی شیراز

0 Comments

رئیس کمیته حمل و نقل شورای اسلامی شهر شیراز از نوسازی تاکسی‌های شیراز با تلاش و پیگیری شورای شهر و پیگیری و تامین بودجه آن توسط شهردار شیراز خبر داد.

رئیس کمیته حمل و نقل شورای شهر شیراز خبر داد: آغاز ثبت‌نام نوسازی و تبدیل به احسن ناوگان تاکسیرانی شیراز

به گزارش و دلم می گوید… از شیراز، مصطفی کیانی رحیمی با اعلام این خبر گفت: در چند سال اخیر هیچگونه نوسازی و تبدیل به احسن تاکسی به صورت کشوری انجام نشده و این تاخیر موجب فرسودگی و گاها از کارافتادگی تاکسی‌ها و به تبع آن ایجاد مشکلات و معضلاتی برای رانندگان این صنف شده است.

عضو شورای شهر شیراز با بیان اینکه بودجه نوسازی از طرف شورا و شهرداری شیراز مصوب و تامین شده و ارتباطی به نوسازی کشوری ندارد افزود: از مبلغ تامین شده برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی که ۲۵۰ میلیون تومان برآورد شده، مبلغ ۱۵۰ میلیون به صورت تسهیلات بانکی پیگیری و آماده ارائه بوده و مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان نیز کمک بلاعوض شورا و شهرداری  به رانندگان تاکسی است.

این عضو شورا تصریح کرد : شهردار محترم شیراز نیز با  همراهی همیشگی و صمیمانه مصوبه شورا را اجرا و کمک بلاعوض ۱۰۰ میلیون تومانی و پرداخت  دو قسط اول  تسهیلات بانکی را نیز تقبل نمود. 

وی افزود: شهرداری به زودی ثبت‌نام از تاکسی‌ها را براساس مدل (سال ساخت) و به صورت ساختاری و با توجه به فرسودگی و مدل تاکسی‌ها آغاز و حضور و دعوت از مالکان تاکسی از طریق پیامک انجام می‌شود.

کیانی ضمن ابراز خرسندی از اجرایی شدن طرح نوسازی توسط شورا و شهرداری این مهم را یکی از دغدغه‌های اصلی خود از زمان حضور در شورا دانست و گفت: قطعا رسیدگی به وضعیت و مطالبات رانندگان شریف تاکسی کمک زیادی به مدیریت شهری خواهد کرد و باعث کاهش استرس و ارتقاء سطح کیفی خدمات حمل و نقل خواهد شد.

پایان پیام/ ف

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها