رئیس جمهور: بررسی میدانی مسائل اولویت و هدف سفرهای استانی دولت است

0 Comments

رئیس جمهور پیگیری مصوبات دور اول سفر را از جمله اهداف خود در دومین سفر استانی به استان یزد دانست و گفت:‌ در این سفر قرار است مشکلات و مسائل شهرهای مختلف استان یزد را به صورت میدانی بررسی و برای رفع آنها برنامه‌ریزی کنیم.

رئیس جمهور: بررسی میدانی مسائل اولویت و هدف سفرهای استانی دولت است

به گزارش و دلم می گوید… در یزد، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جریان دومین سفر استانی خود با  یزد،‌ در بدو ورود در جمع خبرنگاران حاضر شد و ضمن ادای احترام به شهدا و خانواده شهدی استان یزد، اظهار کرد:‌ در این سفر دو روزه قرار است علاوه بر دیدار‌های اداری با اقشار مختلف مردم نیز دیدارهای مردمی داشته باشیم.

وی پیگیری مصوبات دور اول سفر و برنامه‌ریزی برای توسعه بیش از پیش استان یزد را از جمله اهداف خود در دومین سفر استانی به دارالعباده دانست و افزود:‌ در این سفر قرار است مشکلات و مسائل شهرهای مختلف استان یزد را به صورت میدانی بررسی و برای رفع آنها برنامه‌ریزی کنیم.

رئیس جمهور گفت:‌ قبل از سفر به استان یزد نظر و دیدگاه‌های اقشار مختلف را در خصوص مسائل استان دریافت و تمام آنها را بررسی کردیم و نسبت به رفع دغدغه‌های مردم تصمیماتی اخذ شده است.

وی در پایان قناعت، امیدواری و در صحنه بودن را ویژگی مردم استان یزد دانست و بیان کرد:‌ ما قدردان این ویژگی مردم یزد هستیم.

پایان پیام/الف

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها