حماس: آمریکا شریک جنایت رژیم صهیونیستی در جِنین است

0 Comments

سخنگوی جنبش حماس تأکید کرد که حمایت آمریکا از تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه اردوگاه جِنین، بیانگر تجاوز این کشور علیه ملت فلسطین است.

حماس: آمریکا شریک جنایت رژیم صهیونیستی در جِنین است

به گزارش گروه بین‌الملل و دلم می گوید…، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس به اظهارات سخنگوی کاخ سفید درباره حوادث اردوگاه جِنین و حمایت از رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

سخنگوی کاخ سفید درباره تجاوز رژیم صهیونیستی به اردوگاه جِنین گفته بود: «ما گزارش‌ها را دنبال می‌کنیم و از امنیت اسرائیل و حق آن برای دفاع از ملت خود در مقابله با جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی و دیگر گرو‌ه‌های تروریستی حمایت می‌کنیم».

بنابر گزارش وبگاه «شهاب نیوز»، سخنگوی حماس در واکنش به این اظهارات سخنگوی کاخ سفید تأکید کرد: «سخنان سخنگوی کاخ سفید درباره حمایت کشورش از تجاوزات رژیم صهیونیستی به اردوگاه جِنین بیانگر تجاوز علیه ملت فلسطین و مشارکت این رژیم در جنگ دیوانه‌وار علیه این اردوگاه است».

قاسم افزود که این حمایت آمریکا، رژیم صهیونیستی را به تشدید تجاوزات علیه فلسطینیان ترغیب می‌کند.

تجاوز همه‌جانبه زمینی و هوایی رژیم صهیونیستی به جنین از بامداد امروز دوشنبه آغاز شده و طبق گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی همچنان ادامه خواهد داشت و تا این لحظه به شهادت ۹ فلسطینی و جراحت ده‌ها نفر منجر شده است.

پایان پیام/

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها