ثبت‌نام 15 هزار یزدی برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی

0 Comments

مدیر حج و زیارت یزد گفت: تاکنون ۱۵ هزار نفر در استان با ثبت نام در سامانه سماح و پرداخت هزینه، حضور خود را برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی قطعی کردند.

ثبت‌نام 15 هزار یزدی برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی

علی اشرف، مدیر حج و زیارت استان یزد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: آخرین زمان ثبت نام برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی تا یک روز قبل از اربعین است که مردم با مراجعه با سامانه کشوری سماح اقدام کنند.

وی به اهمیت و ضرورت ثبت نام علاقه‌مندان برای حضور در راهپیمایی اربعین اشاره کرد و افزود: ارائه هرگونه خدمات به زوار در طول سفر به ثبت‌نام رسمی آنها در این سامانه اختصاص دارد و باید جدی گرفت.

اشرف گفت: یکی از مهمترین مسایلی که شرکت کنندگان در راهپیمایی اربعین به آن توجه داشته باشند موضوع بیمه است که زوار باید با ثبت نام در سماح نسبت به تعیین آن اقدام کنند.

مدیر حج و زیارت استان یزد با بیان این‌که هر کشوری دارای مقررات مخصوص به خود است، تصریح کرد: زوار اربعین حسینی باید حتما در طول سفر از مرزبانی تا داخل کشور عراق و مناطق مختلف آن حتما با جدیت به مقررات احترام بگذارند.

وی در پایان مجدد تاکید کرد که همه افرادی که قصد سفر به راهپیمایی اربعین را دارند حتما در فرصت باقی مانده تا حضور در این همایش بزرگ معنوی جهان اسلام نسبت به ثبت نام در سامانه سماح اقدام کنند.

پایان پیام/الف

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها