برپایی جشنواره بزرگ فرهنگی و هنری دیشموک/مردم محوری اولویت برنامه‌های ارشاد کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

0 Comments

جشنواره بزرگ فرهنگی و هنری دیشموک با حضور گسترده مردم این بخش و به همت ارشاد اسلامی برگزار شد.

برپایی جشنواره بزرگ فرهنگی و هنری دیشموک/مردم محوری اولویت برنامه‌های ارشاد کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

به گزارش و دلم می گوید… از یاسوج امین درخشان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در آیین جشنواره بزرگ فرهنگی و هنری دیشموک گفت: یکی از مهمترین رسالت های حوزه فرهنگ حفظ و تقویت آیین ها، سنت ها و باورهای فرهنگی مردم است که این خود سرمایه ای عظیم و ارزشمند است. امین درخشان در جمع مردم در جشنواره فرهنگ و هنر ایل بهمئی در دیشموک، افزود: یکی از مهمترین رسالت‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی، تقویت بنیادها، آئین‌ها، آداب‌ها و سنت‌های هر منطقه است.

وی ابراز داشت: امروز در جهت تقویت فعالیت‌های فرهنگی، مردمی و هم در جهت ایجاد نشاط اجتماعی، همبستگی و انسجام اجتماعی این برنامه برگزار شد. درخشان یکی از الزامات فعلی در سطح جامعه را ایجاد نشاط اجتماعی خواند و ابراز داشت: قدمت و سابقه فرهنگی و سنت های دیرینه مردم دیشموک همواره مورد توجه بوده که پرداختن به این سرمایه های فرهنگی در این برنامه ها ضرورتی انکارناپذیر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این سرمایه های ارزشمند فرهنگی تقویت می شود خاطرنشان کرد: برنامه های فرهنگی مردمی در همین راستا  به عنوان یک اولویت جدی در دستور کار اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است. درخشان در جشن فرهنگ و هنر ایل بهمئی در دیشموک، افزود: یکی از مهمترین رسالت‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی، تقویت بنیادها، آئین‌ها، آداب‌ها و سنت‌های هر منطقه است.

وی ابراز داشت: امروز در جهت تقویت فعالیت‌های فرهنگی، مردمی و هم در جهت ایجاد نشاط اجتماعی، همبستگی و انسجام اجتماعی این برنامه برگزار شد. این مسئول فرهنگی تصریح کرد: با توجه به استقبال خوب مردم از این برنامه در بخش دیشموک، بنا داریم برای حفظ آئین‌ها، سنت‌ها و باورهای فرهنگی مردم را از منظر و  مسیر حوزه هنر در طول سال بخصوص در فصل بهار که طبیعت شکل زیباتر و جذاب‌تری دارد، این برنامه‌ها را برگزار کنیم.

درخشان یکی از الزامات فعلی در سطح جامعه را ایجاد نشاط اجتماعی خواند و ابراز داشت: قدمت و سابقه فرهنگی  و سنت های دیرینه مردم دیشموک همواره به عنوان یک مسأله فرهنگی مطرح و مورد توجه بوده  و و پرداختن به این سرمایه های فرهنگی و مردمی ضرورتی انکارناپذیر است.

پایان پیام/

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید حمید هیراد دانلود اهنگ جدید نهال گردو دانلود اهنگ جدید خرید یوسی پابجی موبایل خرید بک لینک دانلود اهنگ جدید خرید فالوور لایک کامنت اینستاگرام دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید خرید بک لینک خرید بک لینک خرید فالوور لایک کامنت اینستاگرام نهال گردو خرید بک لینک نهال گردو دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید خرید فالوور لایک کامنت اینستاگرام حمید هیراد خرید یوسی پابجی موبایل خرید یوسی پابجی موبایل دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید خرید بک لینک نهال گردو دانلود اهنگ جدید خرید فالوور لایک کامنت اینستاگرام دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید دانلود اهنگ جدید خرید شال و روسری خرید بک لینک دانلود اهنگ جدید خرید یوسی پابجی موبایل دانلود اهنگ جدید حمید هیراد خرید بک لینک خرید شال و روسری دانلود اهنگ جدید حمید هیراد خرید شال و روسری خرید یوسی پابجی موبایل حمید هیراد

پیوندها