امام جمعه شهر شهید چمران: هنوز کارهای بزرگی در مسائل اقتصادی وجود دارد

0 Comments

امام جمعه شهر شهید چمران گفت: هنوز کارهای بزرگی در مسائل اقتصادی وجود دارد و ما در این موضوع با چالش‌ها و مشکلات عدیده‌ای مواجه هستیم و باید برای این مشکلات چاره‌اندیشی شود.

امام جمعه شهر شهید چمران: هنوز کارهای بزرگی در مسائل اقتصادی وجود دارد

به گزارش و دلم می گوید… از شهر شهید چمران، حجت‌الاسلام جاسم عبادی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه شهر شهید چمران با تبریک فرا رسیدن میلاد سراسر نور ولی نعمت ایران اسلامی، حضرت ثامن‌الحجج(ع) اظهار کرد: وجود حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در ایران اسلامی نعمت بزرگی است که این را نعمت را شکرگزار هستیم‌.

وی افزود: کرامات فروانی از امام هشتم شیعیان به جا مانده و این خیل حضور ملت‌ها از سراسر جهان، شاهد و گواه بر این مطلب است که خدا، قطعه‌ای از بهشت را در این سرزمین، قرار داده است.

امام جمعه شهر شهید چمران با برشمردن وظیفه ما در قبال آن حضرت، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین وظیفه شیعیان و زائران امام رئوف(ع)، حفظ و اجرای فرامین احکام الهی و دستورات امامان عزیز است که در حدیثی خود امام هشتم فرموده‌اند که «اگر کسی، قبر ما را زیارت کند و عارف به حق ما باشد، اهل بهشت است».

وی در فراز دیگری از خطبه‌ها با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: خوشبختانه کلیات این مجلس مورد عنایت رهبری عزیز انقلاب اسلامی است و نمایندگان محترم قدردان این سرمایه باشند.

عبادی ادامه داد: نمایندگان مجلس دغدغه‌های مردم را می‌دانند و باید در جهت رفع مشکلات آنها حرکت کنند و قدر فرصت خدمتگزاری به مردم را بدانند.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود نمایندگان مجلس شورای اسلامی این سال آخر را مغتنم بشمارند و مثل روز اول در جهت مشکلات کشور و حوزه انتخابیه تلاش کنند.

امام جمعه شهر شهید چمران عنوان کرد: نمایندگان وعده‌هایی را که در ایام انتخابات دادند مرور کنند و فراموش نکنند که چه وعده‌هایی را به مردم دادند و در راستای تحقق این وعده‌ها تلاش کنند.

وی اضافه کرد: نمایندگان همانطور که در ایام انتخابات میان مردم حضور داشتند امروز هم باید این حضور مشهود باشد و با مردم صادقانه سخن بگویند که تکلیف آن وعده و وعیدها چه شد.

عبادی افزود: جهت‌گیری و سیاست‌گذاری مجلس مورد رضایت مقام معظم رهبری است. البته این امر به معنای نبود کاستی‌ها نیست بلکه قطعا کمبودهایی وجود دارد و می‌شود بهتر از اینها عمل کرد.

وی تاکید کرد: هنوز کارهای بزرگی در مسائل اقتصادی وجود دارد و ما در این موضوع با چالش‌ها و مشکلات عدیده‌ای مواجه هستیم و باید برای این مشکلات چاره‌اندیشی شود.

امام جمعه شهر شهید چمران در پایان به مشکلات آب و فاضلاب در شهر چمران اشاره کرد و افزود: وضعیت فعلی مورد رضایت مردم نیست و انتظار داریم مدیران ارشد آبفای استان خوزستان به تعهدات و وعده‌هایی که دادند عمل کنند. به ویژه موضوع راه‌اندازی مخزن آب شهر شهید چمران که از نان شب هم واجب‌تر است تا شاهد کاهش مشکلات در این رابطه باشیم.

پایان پیام/

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها