اقدامات مقطعی کمکی به پیشرفت چهارمحال و بختیاری نمی‌کند/ ظرفیت گردشگری را دریابیم

0 Comments

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت: ما برای توسعه چهارمحال و بختیاری نیازمند یک نقشه و طرح جامع هستیم و اقدامات مقطعی نمی‌تواند کمکی به پیشرفت استان کند.

اقدامات مقطعی کمکی به پیشرفت چهارمحال و بختیاری نمی‌کند/ ظرفیت گردشگری را دریابیم

به گزارش و دلم می گوید… از شهرکرد، حجت‌الاسلام امیرقلی جعفری شب گذشته در برنامه خانه ملت شبکه استانی چهارمحال و بختیاری گفت: ما برای توسعه چهارمحال و بختیاری نیازمند یک نقشه و طرح جامع هستیم و اقدامات مقطعی نمی‌تواند کمکی به پیشرفت استان بکند.

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای توسعه چهارمحال و بختیاری نیازمند یک فکر منسجم، اندیشه درست، طرح راهبردی و درازمدت هستیم.

مغفول ماندن حوزه گردشگری در استان

وی با اشاره به اینکه حوزه گردشگری در چهارمحال و بختیاری مغفول مانده است، افزود: مسئولان گردشگری هر چه سریع‌تر طرح جامع گردشگری استان را تدوین کنند.

جعفری عنوان کرد : طبیعت بکر و شرایط عالی آب و هوایی استان ما در کشور بی‌نظیر است اما تاکنون اقدام شایسته‌ای در حوزه گردشگری انجام نشده است.

وی اضافه کرد: ۲ سال است که مسئولان گردشگری مشغول آماده‌سازی طرح جامع گردشگری هستند اما تاکنون خروجی نداشته است.

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت: در استان ما تالاب‌های بی‌نظیری وجود دارد که پیگیر آن هستیم که اقتصاد و معیشت مردم حاشیه تالاب‌ها از طریق گردشگری تامین شود.

وی عنوان کرد: استان ما رنگین‌کمان اقلیمی است که می‌تواند بهترین موقعیت‌ها را برای معیشت مردم و جذب توریست فراهم کند.

جعفری در ادامه با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته اطلاعات غلط از منابع آب چهارمحال و بختیاری به مسئولان تصمیم‌گیر کشوری داده می‌شد و کسی نبود تا از حقوق مردم مظلوم استان دفاع کند، گفت: هم‌اکنون گام‌های خوبی برای توسعه باغات در اراضی شیب‌دار و اجرای طرح‌های آبخیزداری در استان و بروجن برداشته شده است.

ساخت اولین مجتمع تولید بذر گیاهان دارویی در بروجن

وی افزود: اولین مجتمع تولید بذر گیاهان دارویی در بروجن به زودی ساخته می‌شود و همچنین این شهرستان به دلیل دارا بودن موقعیت ترانزیتی مکان مناسبی برای ساخت انبارهای نگه‌داری مواد خوراکی و همچنین سردخانه است.

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ساخت پنج مجتمع گلخانه در شهرستان بروجن، اظهار داشت: پیش‌بینی می‌کنیم سطح گلخانه‌های این شهرستان را تا سال آینده به ۱۵۰ هکتار برسانیم.

وی بیان کرد: رمز پیروزی مردم یک استان و یک حوزه انتخابیه و حتی یک کشور وحدت و همدلی است که در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی نمایندگان استان با یکدیگر همدل و همراه بوده و دارای انسجام کامل هستند.

پایان پیام/۶۸۰۲۴

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها