افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی/رشد 30 درصدی میزان تسهیلات در یزد

0 Comments

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت:امسال ۱۰۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در زمینه مشاغل خانگی به استان یزد اختصاص یافته است.

افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی/رشد 30 درصدی میزان تسهیلات در یزد

به گزارش و دلم می گوید… در یزد، محمدرضا فلاحتی شامگاه دیروز در جمع برخی خبرنگاران حاضر شد و با بیان این‌که طبق اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تسهیلات مشاغل خانگی در سال جاری بیش از ۳۰ درصد افزایش داشته و به چهار هزار میلیارد تومان رسیده است، اظهار کرد: سهم تسهیلات مشاغل خانگی در سال ۱۴۰۲ برای استان یزد ۱۰۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان که نسبت به پارسال که ۸۵ میلیارد تومان بوده است، رشد بیش از ۳۰ درصدی داشته است.

وی افزود: این تسهیلات دربانک‌های عامل توسعه تعاون، رفاه، پست بانک، ملی، صادرات، تجارت، ملت و قرض الحسنه مهر پس از تخصیص بانکی از بانک عامل مرکز به استان‌ها به متقاضیان پرداخت می‌شود. 

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به این‌که سقف تسهیلات فردی ۱۵۰ میلیون تومان و برای مشاغل پشتیبان وکارفرمایی، سقف تسهیلات چهار میلیاردتومان است، گفت: افراد باید به سامانه مشاغل خانگی که ۶۰۰ رشته دارد مراجعه و ثبت نام و مراحل بازرسی و صدور مجوز مشاغل خانگی را طی کنند. بعد سهم بانکی که مشخص شد سایر اطلاعرسانی ها انجام می‌شود.

پایان پیام/الف

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها