اجمالی|نماز جمعه یکی از مصادیق اهمیت دادن به نماز است

0 Comments

امام جمعه موقت اصفهان گفت: نماز مسئله مهمی است که مسؤولان محترم باتوجه به بیانیه رهبر معظم انقلاب در اجلاسیه اخیر نماز باید همت کنند تا نماز همیشه در صدر اولویت‌ها قرار گیرد و یکی از مصادیق آن نماز جمعه است.

اجمالی|نماز جمعه یکی از مصادیق اهمیت دادن به نماز است

به گزارش و دلم می گوید… از اصفهان، حجت‌الاسلام سید احمد محمودی امام جمعه موقت اصفهان در بخش اول خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان اظهار داشت: اولین و آخرین خواسته‌های الهی در تقوا حاصل می‌شود؛ بیست و نهمین اجلاسیه نماز در این ایام برگزار شد و رهبر معظم انقلاب پیامی در این باره دادند که اشاره به این فریضه دینی داشت.

وی افزود: یکی از مصادیق تقوا نماز است و نماز در قرآن مجید اهمیت بسیار زیادی دارد به طوری که اگر نماز باشد مسائل دیگر هم خود به خود حل خواهدشد.

محمودی خاطر‌نشان کرد: نباید دست روی معلول بذاریم چرا که علت مهم‌تر است و تقدم علت بر معلول، تقدم حکمی است؛ نماز هم تاثیر ایجابی و هم سلبی دارد به صورتی که انجام وظیفه به اوامر الهی انسان را از فحشا و منکر جدا می‌کند.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به اینکه در قیامت بهشتیان از جهنمیان می‌پرسند برای چه مجرم و جهنمی شدید، افزود: جهنمیان چهار پاسخ به بهشتیان می‌دهند که در اولین می‌گویند، در بین این همه دستورات دینی ما اهل نماز نبودیم و ارتباط ما با خداوند قطع بود و فاصله گرفته‌بودیم و دچار گناه شدیم.

وی خاطر نشان کرد: نماز مسئله مهمی است که مسؤولان محترم باتوجه به بیانیه رهبر معظم انقلاب در اجلاسیه اخیر نماز، باید در این حوزه همت کنند که یکی از مصادیق آن نماز جمعه است و نماز باید همیشه در صدر اولویت‌ها قرار گیرد.

این خبر در حال تکمیل است…

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها