آب از جمله نیاز ضروری واحدهای صنعتی استان است

0 Comments

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان گفت: آب از جمله نیاز ضروری واحدهای صنعتی استان است و برای تأمین آب مورد نیاز صنایع اقدامات سازنده‌ای در سه سال اخیر انجام شده است.

آب از جمله نیاز ضروری واحدهای صنعتی استان است

به گزارش و دلم می گوید… استان سمنان محمدرضا باقری مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان در دیدار خانواده صمت با نماینده ولی فقیه در این استان گفت:۴۰ درصد قرادادهای حق انتفاع واگذاری اراضی با متقاضیان در مراحل مختلف نصب سالن تولید، ماشین آلات و .. قرار دارند و با راه‌اندازی و تکمیل در آینده نیازمند تامین زیرساخت‌ها مورد نیاز هستند.

وی ادامه داد : برای اولین بار قراردادهای انتقال پساب شهری به شهرک‌های صنعتی استان سمنان به‌منظور استفاده برای صنعت و فضای سبز در شهرک‌ها منعقد شد.

با اجرای قراردادهای منعقد شده، ظرفیت آبی شهرک‌های صنعتی استان سمنان ۲ برابر خواهد شد و پیش بینی این است صنایع در ۵ الی ۱۰ سال آینده با مشکل آب مواجه نخواهند شد.

باقری افزود:شرکت‌شهرک‌های صنعتی استان سمنان اجازه استقرار هیچ طرح صنعتی بدون اخذ مجوز زیست محیطی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی نخواهد داد.

در بحث انرژی همچون برق و گاز بعلت کمبودها، واحدهای صنعتی و تولیدی استان سمنان را دچار مشکل می‌کند و امیدواریم با اتخاذ تدابیر درست این مساله مرتفع شود.

46

برچسب‌ها:,

دیدگاهتان را بنویسید

پیوندها

پیوندها

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.