ارائه يک مدل تجربي جديد عملکرد دستگاه حفار تمام مقطع در پروژه هاي تونلسازي مکانيزه

ارائه يک مدل تجربي جديد عملکرد دستگاه حفار تمام مقطع در پروژه هاي تونلسازي مکانيزه

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

ارائه يک مدل تجربي جديد عملکرد دستگاه حفار تمام مقطع در پروژه هاي تونلسازي مکانيزه دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارائه يک مدل تجربي جديد عملکرد دستگاه حفار تمام مقطع در پروژه هاي تونلسازي مکانيزه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارائه يک مدل تجربي جديد عملکرد دستگاه حفار تمام مقطع در پروژه هاي تونلسازي مکانيزه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارائه يک مدل تجربي جديد عملکرد دستگاه حفار تمام مقطع در پروژه هاي تونلسازي مکانيزه :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس سالانه تحقيقات در مهندسي عمران، معماري و شهرسازي و محيط زيست پايدار

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

استفاده روزافزون از حمل و نقل زیرزمینی و لزوم احداث مسیرهای جدید تونل های انتقال آب و تونل های طولانی منجر به پیدایش وگسترش ماشین های حفار تمام مقطع (TBM) گردیده است . عوامل مختلفی نظیر شرایط زمین شناسی، خصوصیات توده سنگ، شیبمسیر و همچنین مشخصات ماشین به کار رفته بر میزان کارایی ماشین ها تأثیر می گذارند . یکی از راه های پیش بینی میزان کاراییاین ماشین ها، تخمین پارامترهای عملکرد آنهاست. پارامترهای عملکرد شامل نرخ بهره وری، نرخ پیشروی و نرخ نفوذ می باشد . در اینتحقیق از شاخص نفوذ صحرایی (FPI) به عنوان پارامتر عملکرد تونل انتقال آب کرج (قطعه 1) استفاده شده است. یکی از بهروزترین روش های پیش بینی عملکرد ایجاد مدل های تجربی با استفاده از تحلیل های آماری است که در این تحقیق صورت گرفتهاست. مدل نهایی انتخاب شده برای این پروژه دارای همبستگی 0/73 بوده و در مقایسه آن با کار سایر محققین برتری خود را نشان می دهد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی ارائه يک مدل تجربي جديد عملکرد دستگاه حفار تمام مقطع در پروژه هاي تونلسازي مکانيزه وارد صفحه فروش فایل دانلودی ارائه يک مدل تجربي جديد عملکرد دستگاه حفار تمام مقطع در پروژه هاي تونلسازي مکانيزه شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

ارائه يک مدل تجربي جديد عملکرد دستگاه حفار تمام مقطع در پروژه هاي تونلسازي مکانيزه

دانلود این فایل