اصلاح مدلسازي کنترل مجازي اسکلتي – عضلاني شبيه دوک با استفاده از الگوريتم فازي براي تطبيق ربات

اصلاح مدلسازي کنترل مجازي اسکلتي - عضلاني شبيه دوک با استفاده از الگوريتم فازي براي تطبيق ربات

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

اصلاح مدلسازي کنترل مجازي اسکلتي – عضلاني شبيه دوک با استفاده از الگوريتم فازي براي تطبيق ربات دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اصلاح مدلسازي کنترل مجازي اسکلتي – عضلاني شبيه دوک با استفاده از الگوريتم فازي براي تطبيق ربات کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي اصلاح مدلسازي کنترل مجازي اسکلتي – عضلاني شبيه دوک با استفاده از الگوريتم فازي براي تطبيق ربات،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن اصلاح مدلسازي کنترل مجازي اسکلتي – عضلاني شبيه دوک با استفاده از الگوريتم فازي براي تطبيق ربات :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي رويکردهاي نوين در علوم، مهندسي وتکنولوژي

تعداد صفحات : 16

چکیده مقاله:

بازوهای ربات هنگام کار با انسان باید با محیط کار سازگار باشد. با این وجود کنترل انطباق ربات با محیط مشکلی اساسی است که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. ما به اصلاح یک مدل کنترل اسکلتی- مجازی برای راحتی انطباق بازوهای مکانیکی بیونیک پرداخته ایم. سیستم عضلانی ساعد انسان به عنوان یک سیستم کنترل حلقه بسته به سه بخش تقسیم می شود: سیستم عصبی مرکزی ، عضلات و اسپیندل. مدل کنترل نیز شامل سه بخش است: بخش اول جبران نیروی کوریولیس و گرانش، بخش دوم فراهم کردن سختی برای تنظیم انحراف، و بخش سوم تقلید بازخورد (فیدبک) اسپیندل به پیروی از محیط.کنترل فازی بر اساس مدل عضلانی و اسپیندل طراحی می شود تا فیدبک اسپیندل را بدسات آورد.نتا یج شبیه سازی ما نشان می دهد که الگوریتم فازی اسندل مانند می تواند به محدودیت های های محیطی با تقلید عملکرد سیستم عضلانی عصبی مطابقت کند. این ویژگی اجازه می دهد تا پنجه ربات با انسان کمک کننده (همکار ) همکاری کند.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل اصلاح مدلسازي کنترل مجازي اسکلتي – عضلاني شبيه دوک با استفاده از الگوريتم فازي براي تطبيق ربات روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

اصلاح مدلسازي کنترل مجازي اسکلتي – عضلاني شبيه دوک با استفاده از الگوريتم فازي براي تطبيق ربات

دانلود این فایل