بررسي اثرات برنام هاي مختلف آبياري بر شاخصهاي رشد و برخي از خصوصيات اندامهاي هوايي در چغندرقند دشت مغان

بررسي اثرات برنام هاي مختلف آبياري بر شاخصهاي رشد و برخي از خصوصيات اندامهاي هوايي در چغندرقند دشت مغان

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

بررسي اثرات برنام هاي مختلف آبياري بر شاخصهاي رشد و برخي از خصوصيات اندامهاي هوايي در چغندرقند دشت مغان دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي اثرات برنام هاي مختلف آبياري بر شاخصهاي رشد و برخي از خصوصيات اندامهاي هوايي در چغندرقند دشت مغان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي اثرات برنام هاي مختلف آبياري بر شاخصهاي رشد و برخي از خصوصيات اندامهاي هوايي در چغندرقند دشت مغان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي اثرات برنام هاي مختلف آبياري بر شاخصهاي رشد و برخي از خصوصيات اندامهاي هوايي در چغندرقند دشت مغان :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش يافته هاي نوين در محيط زيست و اکوسيستم هاي کشاورزي

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

پژوهش حاضر به منظور بررسی برخی از خصوصیات رشدی چغندرقند در دشت مغان در مزرعه مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی مغان به مدت دو سال 1390- 1391 اجرا شد. در این تحقیق چهار مرحله ی رشدی چغندرقند جوانه زنی، توسعه گیاهی، میای و انتهایی به عنوان کرتهای اصلی و سه سطح آبیاری شامل آبیاری پس از مصرف 75% و 95% آب قابل استفاده و یک تیمار بدون تنش پس از مصرف 55% آب قابل استفاده (شاهد بدون تنش) به عنوان عامل فرعی به صورت کرتهای یک بار خرد شده در قالب طرح پایه بلوکهای کامل تصادفی با سه تکرار مورد بررسی قرار گرفت. نتایج نشان داد حداکثر شاخص برگ با اعمال سطح اول آبیاری (کترهای که پس از مصرف 55% رطوبت آبیاری شده بودند زودتر از سایرتیمارها به مقدار 3/7 پس از 90 روز سبز شدن در بیستم تیرماه اتفاق افتاد. مطالعه صفات کنی و کیفی اندازه گیری شده نشان داد که اکثر این صفات تحت تأثیر تیمارهای تنش رطوبتی قرار گرفته و بین آنها اختلاف معنی داری وجو دارد و با مدیریت آبیاری امکان ایجاد موازنه در رشد ریشه و اندام هوایی و در نهایت دستیابی به تولید شکر بیشتر در دشت مغان امکانپذیر است.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
اینک شما با جستجوی بررسي اثرات برنام هاي مختلف آبياري بر شاخصهاي رشد و برخي از خصوصيات اندامهاي هوايي در چغندرقند دشت مغان وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي اثرات برنام هاي مختلف آبياري بر شاخصهاي رشد و برخي از خصوصيات اندامهاي هوايي در چغندرقند دشت مغان شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي اثرات برنام هاي مختلف آبياري بر شاخصهاي رشد و برخي از خصوصيات اندامهاي هوايي در چغندرقند دشت مغان

دانلود این فایل