اصول طراحي محيط بيمارستان کودکان با رويکرد بهبود کيفيت درمان

اصول طراحي محيط بيمارستان کودکان با رويکرد بهبود کيفيت درمان

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

اصول طراحي محيط بيمارستان کودکان با رويکرد بهبود کيفيت درمان دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اصول طراحي محيط بيمارستان کودکان با رويکرد بهبود کيفيت درمان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي اصول طراحي محيط بيمارستان کودکان با رويکرد بهبود کيفيت درمان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن اصول طراحي محيط بيمارستان کودکان با رويکرد بهبود کيفيت درمان :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : هفتمين کنفرانس بين المللي اقتصاد و مديريت

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

آنچه که مسلم است؛ محیط نقش موثری را در شکل گیری شخصیت افراد ایفا می کند و به ویژه برای رشد کودکان عاملمهمی محسوب می شود. بررسی ها نشان می دهد که کودکان بیشتر از بزرگسالان در برابر محرک های محیطی واکنش نشانمی دهند و تاثیرات ذهنی در آن ها بیشتر است؛ بنابراین کودکان نیازمند مراقبت دقیق در تمام طول زندگی خود، به خصوصهنگامی که بیمار ه ستند دارند. بستری شدن در یک محیط استرس زا به مدت طولانی ممکن است منجر به تاثیرات مخربروانی در کودکان گردد که این امر خود موجب کاهش بهبود کیفیت درمان می شود ؛ از این رو ایجاد محیطی که بتواند آرامشرا برای کودکان در طول مدت بستتری تامین کند، وتروری به نیر می رستد. پژوهش حاوتر نقش مستارل محیطی مرتبط باطراحی معماری و طراحی داخلی را در فضای بستری کودک مورد بررسی قرار داده و به این مساله می پردازد که نیاز کودکاندر این فضتاها سیستت و سگونه می توان با خلق فضتایی با کیفیت مطلوب و مطبوع، یک الگوی مناستتب طراحی جهت ارتقاکیفیت درمان در محیط های درمانی به وجود آورد؟ برای دستیابی به اهداف مذکور از روش مطالعات میدانی (نقاشی های 20کودک که محیط بیمار ستان را تجربه کرده اند و همچنین پرکردن پر س ش نامه تو سط والدین ای شان)، مورد ارزیابی و تحلیلقرار گرفته است . نتایج به دست آمده، حاکی از آن است که محیط پیرامون تاثیر بسزایی بر سلامت روحی و جسمی بیماراندارد و طراح میتواند با ایجاد محیطی مناسب و مطبوع نقش موثری بر کاهش استرس و ایجاد آرامش در کودکان بیمار و بهبودکیفیت درمان داشته باشد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی اصول طراحي محيط بيمارستان کودکان با رويکرد بهبود کيفيت درمان وارد صفحه فروش فایل دانلودی اصول طراحي محيط بيمارستان کودکان با رويکرد بهبود کيفيت درمان شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

اصول طراحي محيط بيمارستان کودکان با رويکرد بهبود کيفيت درمان

دانلود این فایل