مقاله بررسي تاثير کيفيت حکمراني بر رشد اقتصادي در ايران و کشورهاي منتخب همسايه (ترکيه و پاکستان)

 مقاله بررسي تاثير کيفيت حکمراني بر رشد اقتصادي در ايران و کشورهاي منتخب همسايه (ترکيه و پاکستان)

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

مقاله بررسي تاثير کيفيت حکمراني بر رشد اقتصادي در ايران و کشورهاي منتخب همسايه (ترکيه و پاکستان) دارای 15 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي تاثير کيفيت حکمراني بر رشد اقتصادي در ايران و کشورهاي منتخب همسايه (ترکيه و پاکستان) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي تاثير کيفيت حکمراني بر رشد اقتصادي در ايران و کشورهاي منتخب همسايه (ترکيه و پاکستان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي تاثير کيفيت حکمراني بر رشد اقتصادي در ايران و کشورهاي منتخب همسايه (ترکيه و پاکستان) :

مقاله بررسي تاثير کيفيت حکمراني بر رشد اقتصادي در ايران و کشورهاي منتخب همسايه (ترکيه و پاکستان) که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان 1389 در پژوهشگر (مدیریت) از صفحه 27 تا 41 منتشر شده است.
نام: بررسی تاثیر کیفیت حکمرانی بر رشد اقتصادی در ایران و کشورهای منتخب همسایه (ترکیه و پاکستان)
این مقاله دارای 15 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله کیفیت حکمرانی
مقاله داده های تلفیقی (پانل)
مقاله شاخص بانک جهانی

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: كمیجانی اكبر
جناب آقای / سرکار خانم: سلاطین پروانه

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
در این مقاله اثر کیفیت حکمرانی بر رشد اقتصادی با استفاده از داده های تلفیقی (پانل) در ایران و کشورهای منتخب همسایه (ترکیه و پاکستان) در دوره 2007-1996 مورد بررسی قرار گرفته است. برای این منظور ابتدا شاخص کیفیت حکمرانی معرفی گردیده و سپس روند آن در ایران بررسی شده است. نتایج حاصل از بررسی نشان می دهدکه در ایران کیفیت حکمرانی دارای وضعیت مطلوبی نمی باشد. نتایج حاصل از برآورد مدل نیز نشان می دهد:
شاخص کیفیت حکمرانی در هر سه کشور دارای تاثیر مثبت و معنادار بر نرخ رشد اقتصادی می باشد. اما میزان تاثیرگذاری این شاخص در ترکیه بیشتر از ایران و پاکستان می باشد. به طوری که با یک واحد تغییر در کیفیت حکمرانی، نرخ رشد اقتصادی در ترکیه، ایران و پاکستان به ترتیب 016، 011، 006 درصد تغییر می یابد.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله بررسي تاثير کيفيت حکمراني بر رشد اقتصادي در ايران و کشورهاي منتخب همسايه (ترکيه و پاکستان) با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله بررسي تاثير کيفيت حکمراني بر رشد اقتصادي در ايران و کشورهاي منتخب همسايه (ترکيه و پاکستان) دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.

دانلود این فایل